Raadio 2 kuulutas välja "Aastahitt 2018" hääletuse

Raadio 2 Aastahitt 2018.

FOTO: Raadio 2

Eesti suurim kuulajaküsitlus "Raadio 2 aastahitt" paneb taas ritta lõppeva aasta lemmiklood! Kõik muusikahuvilised saavad hääletades anda oma panuse sellesse, et nende lemmik edetabelis võimalikult kõrge koha saaks.

 

Raadio 2 valib kuulajate abiga aastahitti juba 25. korda, olles vanim ja suurim kuulajaküsitlus Eestis. Lemmiku valimiseks on sel aastal tehtud muudatusi, mis lõppevat muusikaastat paremini kokku võtta aitavad.

“Kõige suurem uuendus tänavuse hääletamise juures on paarisajast loost koosnev spikker kõigile minusugustele, kellel aasta alguse lemmiklood on juba meelest pühitud ja kes kahtlevad, kas tänavu peale Nublu veel keegi muusikat tegi,” avab tänavuse hääletuse tausta Raadio 2 muusikajuht Erik Morna, kelle sõnul on kodulehel leitavas valikus nii raadiohitte kui ka muidu lahedaid laule aastast 2018. “Aga otse loomulikult saab igaüks panna kirja mõne väärt pala, mis seal valikus puudub. Sest "R2 aastahitt" on demokraatlik küsitlus, nagu see alati olnud on.”

"Aastahitt 2018" lehel www.aastahitt.ee saab oma kodu- ja välismaistele lemmikutele hääli anda kuni 27. detsembrini. Tulemused avalikustatakse pühapäeval 30. detsembril Raadio 2 otsesaates algusega kella 14, kus kantakse ette kodu- ja välismaiste lemmiklugude esi40.

"Aastahitt 2018" lehel www.aastahitt.ee saab oma kodu- ja välismaistele lemmikutele hääli anda kuni 27. detsembrini.

Kõikide "Aastahitt 2018" hääletajate vahel lähevad loosi vabapääsmed erinevatele muusikaüritustele, sealhulgas "Eesti laulu" finaalkontserdile Saku Suurhallis, Paul Kalkbrenneri, Olafur Arnaldsi ja Disturbedi kontsertidele, aga ka suvistele Intsikurmu ja I Land Sound festivalidele.

Raadio 2 on aastalõpu muusikaküsitlust korraldanud juba 1994. aastast.

Tagasi üles