Laste krossirada ootab rahatuge hooldustehnika ostuks

Võistlused noortele motohuvilistele Imavere krossirajal.

FOTO: IM-Klubi

Imaveres laste ja noorte huvitegevust arendav mittetulundusühing IM-Klubi palub kohalikult kogukonnalt tuge lastele ja noortele kasutuseks mõeldud Imavere krossiraja aastaringse hoolduse tarvis ATV soetamiseks.

Tegusatest meestest koosnev IM-Klubi liige Tanel Teas selgitas, et ATV-d ei vaja nad mingite lustisõitude tegemiseks, vaid talvel rajalt lume lükkamiseks ning suvel rajakatte korrastamiseks. «ATV olemasolu aitab võistluste korraldamisel maandada ka turvariski. Kui midagi juhtub raja kaugeimas otsas, jõuame sinna kiirelt kohale,» sõnas ta.

Sel aastal rajasid nad oma raha ja kätetööga Imaverre lastele ja noortele mõeldud krossiraja, kus toimuvad regulaarselt trennid ning on toimunud ka juba esimesed lastele mõeldud motospordi võistlused. Rajal on trennivälisel ajal võimalik käija ka kõigil soovijatel tasuta ning plaan on hoida soovijatele rada avatuna aastaringselt.

Teas märkis, et nende ettvõtmine sai toetust kohalikult omavalitsuselt ning selle eest soetasid nad treeninguteks mõeldud krossimootorrattad.

Imavere krossirada.

FOTO: IM-Klubi

Olgugi, et IM-Klubi mehed on korraldanud tublisti erinevaid heategevusaktsioone ning kogunud raha ühe või teise ettevõtmise toetuseks, on tehnika ost sedavõrd suur väljaminek, et nad panid kavandi üles Hooandja platvormile.

Teas märkis, et saatis kirjad ka 100-le edukamale Järvamaa ettevõttele, kuid tagasiside on null. «Ka Hooandjas oleme kogunud vaid tagasihoidliku 145 eurot. Häda on aga selles, et kui soovitud 6000 euro suurune summa 27. jaanuariks täis ei tule, siis kantakse juba laekunud raha annetajatele tagasi ning projekt on omadega taas alguses,» selgitas ta.

Seetõttu palus Teas kõigil, kel vähegi soovi jõulude ajal head teha, toetada kasvõi piskuga nende ettevõtmist. «Olgu see toetussumma või 5 eurot, meie oleme igal juhul väga tänulikud ning teeme igale annetajale tänutäheks ka väikse kingituse,» lubas ta.

Ennekõike saavad ettevõtmisest kasu Imavere ja selle lähiümbruse lapsed ja noored, kellele kasutamiseks on krossirada tehtud ning kus IM-Klubi eestvedajad oma vabast ajast ja tahtest noori tehnikaspordiga tuttavaks teevad.

Toetuse andmise kohta leiab rohkem teavet siit

Teas märkis, et sama aktsiooni käigus otsivad nad krossirajale ka põhisponsorit, kelle ettevõtte nime annaksime oma rajale üheks aastaks. Samuti on põhisponsoril võimalik oma ettevõtte reklaami aasta jooksul toimuvatl üritustel välja panna. Põhisponsoriks saab ettevõte, kes saab Hooandja projekti toetada summaga alates 1000 eurost.

Tagasi üles