Türi linnast kadunud Raivo riided ja dokumendid leiti Pärnu jõe äärest

Järva Teataja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kadunud Raivo
Kadunud Raivo Foto: Erakogu

Politsei palus neljapäeval kaasabi selgitamaks välja kolmapäeva õhtul Türi linnas oma kodust teadmata suunas lahkunud 44-aastase Raivo asukohta.

 

Lääne prefektuuri pressiesindaja Kristi Raidla kinnitas reede hommikul, et kadunud meest ei ole leitud.

Lääne prefektuuri pressiesindaja Kristi Kais kinnitas reede hommikul, et kadunud meest ei ole leitud.

Otsinguid koordineeriv piirkonnapolitseinik Kaido Riim täpsustas, et neljapäeval pärastlõunal kella 15.30 ajal leiti Pärnu jõe äärest kadunud mehe riided koos dokumentidega. „Meest otsiti neljapäeva õhtul kuni pimeda saabumiseni ümbruskonnast ja jõe pealt paadiga,“ sõnas ta. „Reedel otsingud jätkuvad."

Mees lahkus kodust kolmapäeval kella 20 ajal teadmata suunas. Telefoni tal kaasas ei olnud.

Paide politseijaoskonna välijuht Raimond Innos selgitas eelnevalt, et politsei on koostöös lähedastega kogunud infot võimalike kohtade kohta, kuhu mees võis suunduda. „Oleme suhelnud mehe lähedaste, tuttavate ja töökaaslastega, kontrollinud ümberkaudset piirkonda ja erinevaid paiku, kuhu ta siiani kogutud info põhjal minna võis,“ on Innos rääkinud.

Raivo on umbes 180 cm pikk ja kõhnema kehaehitusega. Kodust lahkudes oli tal seljas pikem tumesinine jope, mille kapuuts on karvase äärega. Jalas olid mehel musta värvi talvepüksid ja peas tume spordimüts.

Viimasel ajal on Järvamaal olnud palju kadumis/äraminemisjuhtumeid. Olgu meenutuseks öeldud, et eelmisel nädalal leiti Järvamaalt surnuna umbes poolteist kuud kadunud olnud vanahärra. 

Detsembri esimeses pooles saatis politsei välja teate, et Türi hooldekodust on lahkunud eakas vaegnägijast mees. Paraku leiti ta paar tundi hiljem surnuna.

Lähedased otsivad taga ka 23. detsembril Soomes kadunuks jäänud Sveni (51), kes on pärit Paidest.

Suvel kadus Mustla-Nõmmelt lähedaste 28aastane Age. (JT)

Tagasi üles