Türilt kadunud mehe otsimiseks võeti kasutusele nii pinnaltpäästevahendid, sonar kui ka tuukriabi

Järva Teataja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kadunud Raivo
Kadunud Raivo Foto: Erakogu

Politsei palus eelmisel neljapäeval kaasabi selgitamaks välja kesknädalal Türi linnas oma kodust teadmata suunas lahkunud 44aastase Raivo asukohta.

 

Lääne prefektuuri pressiesindaja Kristi Raidla kinnitas eelmise reede hommikul, et kadunud meest ei ole leitud.

Otsinguid koordineeriv piirkonnapolitseinik Kaido Riim täpsustas, et neljapäeval pärastlõunal kella 15.30 ajal leiti Pärnu jõe äärest kadunud mehe riided koos dokumentidega. „Meest otsiti neljapäeva õhtul kuni pimeda saabumiseni ümbruskonnast ja jõe pealt paadiga,“ ütles ta. 

Otsingud jätkusid ka järgnevatel päevadel. Kaido Riim kinnitas, et meest otsiti jõest nii pinnaltpäästevahendite kui ka sonariga. "Samuti tegi otsinguid tuuker, kuid kahjuks need tulemust ei andnud," lausus ta. "Edasised otsingutegevused on praegu otsustamisel."

KADUNUD MEES

Mees lahkus kodust kolmapäeval kella 20 ajal teadmata suunas. Telefoni tal kaasas ei olnud.

Paide politseijaoskonna välijuht Raimond Innos selgitas eelnevalt, et politsei on koos lähedastega kogunud infot võimalike kohtade kohta, kuhu mees võis suunduda. „Oleme suhelnud mehe lähedaste, tuttavate ja töökaaslastega, kontrollinud ümberkaudset piirkonda ja erinevaid paiku, kuhu ta siiani kogutud info põhjal minna võis,“ on Innos öelnud.

Raivo on umbes 180 cm pikk ja kõhnema kehaehitusega. (JT)

Tagasi üles