Soomes kaduma läinud paidelane leiti tapetuna metsast

Lein.

FOTO: Elmo Riig

Eelmise aasta lõpus kirjutas Järva Teataja, et lähedased otsivad taga Paidest pärit Sveni (51), kes Soomes kaduma läks. Kahjuks selgus mõnda aega hiljem, et mees on siit ilmast lahkunud. Mõni päev tagasi selgus Soome meediast, et eestlane tapeti teisel pool lahte.

Soome väljaanne kirjutas veebruarikuu esimesel päeval, et politsei pidas kinni 25- ja 26-aastased vennad, keda kahtlustatakse 51-aastase mehe tapmises. Tapetud meest nähti väljaande andmetel viimati jõulude paiku ühe restorani hoovis, pärast seda ta aga kadus. Ka mehe lähedaste poolt sotsiaalmeediasse pandud otsimiskuulutuses toodi välja, et Sveni nähti viimati 23. detsembril Soomes Põhja-Helsingis Jakomäki asumis Suurmetsä linnaosas Hideaway baaris.

Kui eestlane Soomes kaduma läks, kahtlustas Soome politsei, et Sveni elu võib olla ohus. Mõni aeg hiljem leiti tema surnukeha Jakomäki lähedalt metsast. Politsei rääkis Soome meediale, et tapmine leidis aset ühes Jakomäkil asuvas eramus.

Politseile ei ole veel teada, mis oli vendade motiiv eestlase tapmisel või kuidas mehed omavahel tuttavad olid. Juhtunu täpsemad asjaolud selguvad menetluse käigus.

Tagasi üles
Back