SEB uuendab kogu oma pangaautomaatide võrgustiku

Merit Männi
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
SEB pangaautomaat
SEB pangaautomaat Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

SEB Pank alustas oma 232 pangaautomaadist koosneva võrgustiku uuendamisega, kogu võrgustik on plaanis uuendada 2021. aastaks.

"Vaatamata sellele, et SEB põhitähelepanu on suunatud digitaalsete kanalite arengule, on meie eesmärk hoida heas korras kogu panganduse infrastruktuuri. Uuenduse juures pöörame suurt tähelepanu töökindlusele ja kliendikasutuskogemusele, sest pangaautomaadid, millest igaühega sooritatakse keskmiselt 4000 operatsiooni kuus, mängivad meie klientide jaoks igapäevapanganduse kanalina endiselt olulist rolli," ütles SEB juhatuse liige Ainar Leppänen pressiteate vahendusel. 

Esimesed uued raha sisse ja väljamaksemasinad paigaldati Harjumaale, Tartumaale ja Ida- ja Lääne-Virumaale. Praeguseks on testimise käigus uuendatud 33 masinat. Kokku on 2019. aastal plaanis välja vahetada kuni 100 pangaautomaati. Paralleelselt käib uuendamise protsess ka Läti ja Leedu SEB pankades. 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles