E, 26.09.2022

Märka suurperet ja esita nad konkursile

Anne Põder
Märka suurperet ja esita nad konkursile
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Möödunud aastal pärjati aasta suurpere tiitliga neljalapseline perekond Ait Saaremaalt.
Möödunud aastal pärjati aasta suurpere tiitliga neljalapseline perekond Ait Saaremaalt. Foto: Eesti Lasterikaste Perede Liit

Alanud on kandidaatide esitamine aasta suurpere konkursile. Kui sa tead oma naabruses elamas mõnd toredat ja toimekat paljulapselist perekonda, tasub nad kindlasti teistele eeskujuks üles seada.

Austav tiitel ja Bigbanki poolt välja antav rahaline preemia summas 7000 eurot antakse võitjale üle 11. mail toimuval traditsioonilisel Suurperepäeval, mis seekord toimub Eesti Kunstiakadeemias.

Kandidaate saab esitada Eesti Lasterikaste Perede Liidu (ELPL) kodulehel www.lasterikkad.ee kuni 21. aprillini.

MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap ütles, et sel aastal kümnendat korda välja antavale aasta suurpere tiitlile ootavad nad kandideerima nelja või enama lapsega perekondasid, kes hoiavad ja väärtustavad oma perekonnaliikmete ainulaadsust ning eripära. "Kandideerima sobivad perekonnad, kus vanemad panustavad laste heaolusse ja arengusse ning ka need pered, kes on toimekad, tegusad ja eeskujuks teistele,“ sõnas ta.

Kandidaate aasta suurpere tiitlile võivad esitada kõik Eesti inimesed – suurpere töökaaslased, pereliikmed, tuttavad ja sõbrad, täites selleks Eesti Lasterikaste Perede Liidu veebilehel www.lasterikkad.ee vastava vormi.

Märksõnad
Tagasi üles