Elron kaotas sõidukaardi soodustuse 1. klassi piletite osas

Elroni kinnitusel Viljandi ja pealinna vahelist rongiliiklust lõpetada plaanis ei ole.

FOTO: Elmo Riig / Sakala

Rongiliiklust korraldav Elron kaotas alates märtsist sõidukaardi soodustuse 1. klassi piletite osas, et suunata inimesi rohkem iseteeninduse teele.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Elroni müügi- ja arendusjuhi Ronnie Kongo sõnul on vedaja eesmärk, et võimalikult suur osa reisijatest soetaks sõiduõiguse iseteeninduse kaudu – kas siis veebist või piletimasinast. "Seetõttu asendasime ka senise sõidukaardi soodustuse piletimasina soodustusega. Esimese klassi pileteid ei ole aga otstarbekas piletimasinas müüa, sest piletimasina kasutamine peab olema võimalikult lihtne, seal ei ole mõistlik müüa palju erinevaid pileteid, mille vahel klient peaks siis suutma valida," selgitas Kongo.

"Samuti soovime vältida olukorda, kus mõni klient istub rongi tulles vabale esimese klassi kohale, jäädes ootama klienditeenindajat, ning samal ajal keegi teine ostab samale kohale pileti piletimasinast. Nendel põhjustel müüme piletimasinast vaid tavaklassi üksikpileteid. Esimeses klassis sõitjatele soovitame endiselt osta pilet ette veebist, mis on kliendile ka kõige soodsam," lisas Kongo. 

Tagasi üles