Koeru saalijalgpalli meistriliiga lõpetas

Kuido Saarpuu
Saalijalgpall.
Saalijalgpall. Foto: Sportfoto Zink / OGo / imago/Zink

Koeru saalijalgpalli meistriliiga 2018/19 hooaeg on tänaseks päevaks saanud ajalooks. Võitis FC Järva-Jaani ja seda MC Udeva/Havi ning Türi Ganvixi ees.

Poolfinaalides kohtusid Ganvix ja FC Järva-Jaani, mäng lõppes jaanikate 0:3 võiduga. Teises poolfinaalis said kokku MC Udeva/Havi ja Paide linnameeskond. 4:2 võitis Udeva.

Kolmandana koha mängus pani Türi Paide paika 4:1 ja finaalis võitis Järva-Jaani 6:2 tulemusega oma esimese meistritiitli.

Olgu öeldud, et meistriliigat alustati kümne meeskonnaga, aga lõpetati kaheksaga. SK Imavere ja Türi Livernal lõpuni välja ei vedanud.

Järgmine, arvuliselt juba seltsmes saalijalgpallihooaeg saab alguse sügisel.

Lisainfo! (JT)

TULEMUSED

Koeru saalijalgpalli meistriliiga: I FC Järva-Jaani, II MC Udeva/Havi, III Türi Ganvix, 4. Paide linnameeskond, 5. Tähetänava Tähesõdalased, 6. Rakvere Viru Veri, 7. SK Koeru Veteranid 40+, 8. JK Viljandi Tuleviku Harrastajad.