Järvamaa turismileht läbis uuenduskuuri

Turismilehelt leiab teavet nii vaatamisväärsuste kui ka ürituste ja aktiivse puhkuse võimaluste kohta. Pildil Kirna mõis, mille leiab samuti Järvamaa turismilehelt.

FOTO: Puhka Eestis/Margus Vilisoo

Järvamaa arenduskeskuse eestvedamisel sai internetileht visitjarva.ee värske ilme ja ajakohase sisu, et mööda internetisügavusi laiali pillutud turismiandmed mugavalt ühest kohast kätte saaks.

Järvamaa turismiinfokeskuse infokonsultandi Piret Sihvri sõnutsi on palju olnud kuulda kurtmist, et Järvamaad puudutavad turismiandmed olid mööda internetti laiali ja osa turistidele olulist teavet oli hoopis kättesaamatu.

Nüüd on mure leidmas lahendust, sest uuenenud www.visitjarva.ee annab võimaluse leida kõik Järvamaad puudutavad turismiandmed ühest kohast. Lisaks külastusinfole leiab sealt teavet suurematest kultuurisündmustest, turismiuudised ning pildigaleriisid.

Sihvri sõnul kasutati ära Järva maavalitsusest üle jäänud domeen visitjarva.ee. Tegu on sorteeritud andmebaasi edastusega, mis imporditakse riigi turismiportaalist Puhka Eestis.

Puhka Eestis teevad parandusi ja uuendusi turismiettevõtjad ise ja seda Järvamaa turismiinfokeskuse toel ja juhendamisel.

Sihver lisas, et visitjarva.ee testperiood kestab kuu aega ning selle käigus selguvate kitsaskohtade põhjal teeb Koodirida OÜ lehel veel parandusi. «Siit ka üleskutse proovida ning katsetada ja anda tagasisidet Järvamaa turismiinfokeskusesse,» lisas ta.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles