Aasta alguses Pärnu jõe äärde riided ja dokumendid poetanud mees on endiselt jäljetult kadunud

Järva Teataja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pänu jõgi. Pilt on illustratiivne.
Pänu jõgi. Pilt on illustratiivne. Foto: Facebook

Aasta alguses kadus Türi linnast oma kodust 44aastane Raivo. Aprilli keskpaigaks polnud meest leitud. 

On teada, et mõned päevad peale mehe kadumist leiti Pärnu jõe äärest kadunud mehe riided koos dokumentidega. „Meest otsiti õhtul kuni pimeda saabumiseni ümbruskonnast ja jõe pealt paadiga,“ ütles otsinguid juhtiv politseinik jaanuaris.

Kadunud Raivo
Kadunud Raivo Foto: Erakogu

Otsingud jätkusid ka järgnevatel päevadel. Meest otsiti jõest nii pinnaltpäästevahendite kui ka sonariga. Samuti tegi otsinguid tuuker, kuid need tulemust ei andnud.

Nädalavahetusel oli Pärnu jõel kanuumaraton "Türi-Tori kiirlaskumine". See ettevõtmine tõi jõele sadu inimesi sadadel ujuvvahenditel. Politsei pressiesindaja Kristi Raidla kinnitas, et kadunud mehe otsingulugu pole endiselt lahenenud. Vihjeid ega tähelepanekuid ei tulnud ka jõematkajatelt. 

Türi valla piirkonnapolitseinik Kaido Riim kinnitas, et kui neile laekub juurde uut infot, siis nad kontrollivad seda ja otsustavad edasised tegevused. "Töö mehe leidmiseks käib kindlasti edasi," rõhutas ta. 

KADUNUD MEES

Mees lahkus kodust teadmata suunas. Telefoni tal kaasas ei olnud.

Raivo on umbes 180 cm pikk ja kõhnema kehaehitusega. 

Tagasi üles