Paide linnameeskond mängis Viljandis viiki

Pühapäeva lõuna paiku läksid Viljandi kunstmuruväljakul vastamisi Viljandi JK Tulevik ja Paide linnameeskond. Meeskonnad pidid leppima viigiga 2:2.

Mängu lõppedes oli seis 2:2 ehk mõlemal võistkonnal tuli leppida viigiga. Paide linnameeskonna mõlemad väravad lõi Sander Sinilaid. Viljandi JK Tuleviku väravalööjad olid Rasmus Alles ja Kaimar Saag.

Mängu jooksul jagati ka ohtralt kollaseid kaarte, lausa kaheksa. Kahjuks neist enamiku ehk kuus tükki teenis Paide linnameeskond.

Lootused olid suured

Enne mängu ütles Viljandi meeskonna treener Rait Oja, et Paide tuleb nende vastu väga raske seeria pealt.

"Nende õnneks on neil meeskonnas sügavust ning näljaseid ja kvaliteetseid mängijaid palju, kes tahavad mängida ja ennast näidata. Paide teeb head tööd aga meie enda kodus tahame alati olla väga vastikud vastased ja kindlasti seda me oleme ka pühapäeval," rääkis Oja portaalile jalgpall.ee.

Viljandi meeskonna mängija Tanel Lang arvas, et koduväljakul saavad nad rahul olla ainult kolme punktiga, aga selle jaoks peab iga mängija 100% keskendunud olema. "Võistkond on heas seisus ja oleme lahinguks valmis," kinnitas ta.

Paide linnameeskonna treener Vjatšeslav Zahovaiko märkis, et nad sõidavad Viljandisse oma töökohustusi täitma ja lihtsat mängu nad ei oota.

Mängija Karl Mööl lisas, et nende mentaliteet on mängida iga mäng nagu finaali. "Viimased kaks mängu Levadia vastu me andsime endast palju, aga kaotasime. Tahame taas võita," rääkis Mööl enne mängu.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles