Kunstikooli parimad tööd pääsesid püünele

Anne Põder
Copy

Paide kunstikooli õppurite silmapaistvaim looming ripub alates tänasest Paide muusika- ja teatrimaja väikse saali eesruumi seintel näitusel «Never mind».

Kunstikooli juhiabi Kristina Such ütles, et tööd pärinevad 24 autorilt ja näha saab nii maale, graafikat kui ka pilkupüüdvaid maske. «Valiku õpilaste töödest tegid nende juhendajad ning oma loominguvabadusest lähtuvalt panid noored näituse pealkirjaks «Never mind» ehk tõlgituna vahet pole,» selgitas ta.

Such sõnas, et kunstikooli kevadnäitus on iga-aastane tava, kus õpilased parima osa oma õppeaasta jooksul valminud loomingust esile toovad.

Ta märkis, et nii mõnelgi õpilasel on juba ette näidata isikunäitus või mõni väiksem väljapanek, kuid üldnäitusele pääseb siiski üksnes paremik.

Oma töid esitlevad seekord Iti Õun, Getlin Piirsalu, Anett Krasavin, Mariken Hein, Rico Sagor, Laura Kookmaa, Jane-Ly Tapp, Avely Müür, Anete Elvelt, Eliise Koovit, Gulliver Oselin, Erik Rask, Marko Vaher, Marie Marleen Jaanof, Rasmus Rooba, Karmely Eliis Tegelmann, Klaarika Tinno, Juliya Panasenko, Ida Lill Põllu, Iris Papstel, Markus Udam, Miia Soosalu, Marinel Perandi ja Robert Leinola.

Näitus jääb avatuks 26. juunini.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles