Suvelavastuse "Eesti jumalad" trupp kogunes Vargamäele

"Eesti jumalad" trupi kogunemine Vargamäel.

FOTO: Paide Teater

Paide teatri suvelavastuse "Eesti jumalad" trupp kogunes esmaspäeval täies koosseisus mängupaigas Vargamäel. Nüüd on 25. juulil publiku ette jõudva lavastuse proovid kogu meeskonnale alanud. 

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

12 juuli- ja augustiõhtul Anton Hansen Tammsaare muuseumis Vargamäel etenduva Paide teatri suurlavastuse „Eesti jumalad“ sõnum on lihtne: "Saame kokku. Võtame ennast kokku. Võtame Eesti kokku.” Truppi kuuluvad Paide teatri noored mehed Johannes Richard Sepping, Joosep Uus ja Ursel Tilk, külalisena Peeter Volkonski ning näitlejannad Maarja Mitt ja Ilo-Ann Saarepera (Ugala). Ole sa Orult või Mäelt, Lasna-, Musta- või Tornimäelt, setu või saarlane, Kihnu patrioot või maailmakodanik, ammune tuttav või see, kellega pole veel kohtuda jõudnud – sa oled oodatud. 

Esimesel kogu trupi kogunemisel olid lisaks näitlejatele kohal loomulikult  lavastaja Jan Teevet, dramaturg Johan Elm, kunstnik Kairi Mändla, etendaja ja muusik Rauno Vaher, helikujundajad Kenn-Eerik Kannike ja Kirill Havanski (Paide teater) ning produtsendid Harri Ausmaa ja Carolyn Mets. 

Tagasi üles
Back