Nädala teises pooles läheb ilm aina soojemaks

Karulauk

FOTO: Marianne Loorents

Riigi ilmateenistuse andmetel läheb nädala teises pooles ilm iga päevaga aina soojemaks. Nädalavahetusel võib õhutemperatuur taas üle 20 kraadi tõusta.

Kolmapäeval on ilm sajuta ja laialdaselt on selget taevast. Puhub võrdlemisi nõrk põhjakaare tuul. Õhutemperatuur on öösel 0..+6, maapinna lähedal langeb paljudes kohtades paar-kolm kraadi alla 0°C, päeval 11..16, meretuulega rannikul jääb alla 10°C.

Ilm kolmapäeval

FOTO: kuvatõmmis: ilmateenistus.ee

Neljapäeva öö on selge, päev pilverünkadega, aga ka laialdaselt sajuta, vaid saartel on väike vihma võimalus. Puhub nõrk idakaare tuul. Õhutemperatuur on öösel 1..6, maapinna lähedal võib sisemaal veidi alla 0°C langeda, päeval 14..18, meretuulega rannikul kuni 11°C.

Ilm neljapäeval

FOTO: kuvatõmmis: ilmateenistus.ee

Reedel tuleb kõrgrõhkkond Botnia lahe äärde ja selle mõju tugevnemisel jääb taevas meil ööpäevaringselt enamasti selgeks. Idakaare tuul pisut tugevneb. Õhutemperatuur on öösel 2..7, Virumaal võib maapinna lähedal 0°C ümbrusse langeda, päeval 14..19, meretuulega rannikul kuni 11°C.

Ilm reedel

FOTO: kuvatõmmis: ilmateenistus.ee

Nädalavahetusel hoiab kõrgrõhkkonna lõunaserv meie ilma sajuta ja võrdlemisi selge. Idakaare tuul on laupäeval mõõdukas, pühapäeval muutub tugevamaks. Õhutemperatuur on öösiti 4..9, päeval meretuulega rannikul kuni 14, sisemaal 17..21°C, pühapäeval võib veel paar-kolm kraadi kõrgemale tõusta.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles