Paide linnameeskond alistas Tartu Tammeka

Paide linnameeskond alistas laupäeva õhtul hooaja esimeses kodumurul peetud lahingus külla sõitnud Tartu Tammeka 2:1, võiduvärava lõi vigastusepausi järel tagasi väljakule jõudnud Alassana Jatta 85. minutil.

Mäng üsnagi raskel muruplatsil algas luuravalt, aga 18. minutil avas skoori Yann Yao, kes Henri Välja poolt teele saadetud hea karistuslöögi suunas peaga vastaste väravavõrku.

Edasi jätkus kohtumine tuliselt. Neli minutit peale esimest väravat viigistas Tammeka poolkaitsja Mihkel Järviste seisu. Minut hiljem eksis Mikel Gurrutxaga kaitses, kaotades palli vastastele, aga õnneks tabas Artur Uljanov täiesti vabas positsioonis posti. Meie hea võimalus saabus 36. minutil, kui Yao söötis palli Andre Frolovile, kahjuks lendas pall vastu latti.

64. minutil sekkus mängu pooleteistkuu pikkuse vigastuspausi järel meie ründaja Alassana Jatta, kes näitas, et eemalolek palliplatsilt on isu väravate vastu vaid kasvatanud. Oma hooaja kolmanda tabamuse sai ründaja kätte 85. minutil. Muhammed Sannehi poolt antud heast söödust, virutas Jatta palli karistusalas otse väravavõrku.

Paide jätkab kolmanda koha kursil. 11 mänguga on tabelisse teenitud 23 punkti, millest kirja on saadud seitse võitu, kaks viiki ja kaotust, väravate vahe on 15:6.

Järgmisena ootab Paidet sel reedel võõrsil kohtumine JK Tallinna Kaleviga. Sellele mängule sõidab ka fännibuss. (JT)

TULEMUSED

Eesti jalgpalli-meistrivõistlused

Premiumi liiga: Paide linnameeskond – Tartu JK Tammeka 2:1.

Esiliiga B: Paide linnameeskond U21 – Vändra JK Vaprus 3:3.

III liiga: Türi Ganvix – FC Järva-Jaani 3:4, Paide linnameeskond IV-FC Sillamäe 0:7, Koeru JK- Anija JK 7:0.

Naiste II liiga: Paide linnanaiskond-FC Kuressaare 2:2.