Paide lõi hooaja kiireima värava

Tiit Reinberg
Paide Linnameeskond
Paide Linnameeskond Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Paide linnameeskond teenis Premium liiga 12. voorus neljanda võidu järjest, alistades eile võõrsil Andre Frolovi, Henri Välja ja Alassana Jatta väravatest Tallinna Kalevi 3:0.

Mäng algas vägevalt. Juba 40. sekundil sahistas Kalevi väravavõrku meeskonna kapten Andre Frolov, kes kasutas ära kalevlaste kehva puute ning lõi palli vasakusse alumisse nurka.
Avapoolajal jätkas Paide värava otsingut, mille tulemusel värisesid Kalevi postid ja latid neljal korral. Ka vastastel tekkisid paaril korral mõned momendid, mis siiski reaalset ohtu meie väravavõrgule ei kujutanud.
Teine poolaeg algas taas teravalt, Sander Sinilaid pääses 20 meetrilt löögile, ent taaskord sai vastaste puurilukk käed vahele.
52. minutil tekkis Paidel uus moment, kui karistuslöögist tõi tabloole 2:0 Henri Välja, kelle jaoks see oli hooaja viiendaks tabamuseks. Meie kolmas värav sündis 81. minutil, kui Karl Mööl andis vahetusest sekkunud Alassana Jattale väga hea söödu, mille ründaja vastaste võrku suunas. Jatta on nüüd skoorinud kaks mängu järjest ning on löönud kokku neli väravat.

Vaata videot SIIT!
Paide jätkab väga heas hoos, olles võitnud neli järjestikust mängu. Enne järgmist vooru edestame neljandal kohal asuvat Nõmme Kaljut nelja punktiga ning jääme hetkel tabeli teisel positsioonil paiknevast FCI Levadiast maha vaid kahe punktiga.
Järgmisena ootabki linnameeskonda ees kohtumine Nõmme Kaljuga, mis leiab aset juba teisipäeval, 28. mail kell 19.30 linnastaadionil.

TULEMUSED

Eesti jalgpalli-meistrivõistlused

Premiumi liiga: Paide linnameeskond –JK Tallinna Kalev 3:0.

Esiliiga B: Paide linnameeskond U21 – Viimsi JK 2:2.

II liiga: Paide linnameeskond III-FC Kuressaare II 2:1.

III liiga: Türi Ganvix – Põhja-Tallinna JK Volta III 2:0, FC Järva-Jaani-FC Sillamäe 2:1, Paide linnameeskond IV-FC Tallinn 1:0, Koeru JK-Maardu JK Aliens 0:0.

Tulevased kodumängud

Teisipäeval kl 19.30 Paide linnastaadionil Paide linnameeskond-Nõmme Kalju.

Pühapäeval kl 12 Koeru staadionil Koeru JK-Paide linnameeskond IV, kl 13 Paide kunstmurustaadionil Paide linnanaiskond-Kohtla-Järve JK Järve.