Heategevusprojekt viib 1000 last Eesti jalgpallikoondist toetama

A le Coq Arena

FOTO: Raul Mee/Mollusk Media

Eesti jalgpalli liit ja heategevusfond Aitan Lapsi teevad tuhandele lapsele kingituse ning võimaldavad neil kaasa elada Eesti ja Põhja-Iirimaa jalgpallikoondise valikmängule Tallinnas A. Le Coq Arenal.

8. juunil peetavale mängule sõidavad lapsed üle Eesti. Ettevõtmise mõte on pakkuda lastele spordiga seotud häid emotsioone, et innustada neid samuti sportlikke eesmärke ja unistusi täitma.

“Heategevusfond Aitan Lapsi on kaheksa tegevusaasta jooksul pakkunud rõõmu ja häid kultuurielamusi üle 140 000 Eesti lapsele. Nüüd oleme alustanud koostööd oluliste organisatsioonidega, kes edendavad Eesti sporti, et anda lastele võimalus kogeda ka neid võimsaid emotsioone, mida sport külluslikult pakub,” ütles Aitan Lapsi juhatuse liige Eve Männik.

Heategevusfondil Aitan Lapsi on olnud ka Paidega püsiv ja hea koostöö laste viimisel kultuuriüritustele, näiteks Eesti Laulule. Seekord on Paidele eraldatud 50 piletit.

“Suur tänu jalgpalli liidule, kes pöördus fondi poole suurepärase ideega ja kelle toel on lastel võimalik jälgida rahvusvahelist jalgpalli otse sündmuste keerisest,” lisas Männik.

Eesti - Põhja-Iirimaa EM-valikmäng peetakse 8. juunil Tallinnas A. Le Coq Arenal. Festivaliala, kus esineb Liis Lemsalu, avatakse kell 17, avavile kõlab kell 19.

Eesti jalgpalli liidu peasekretäri Anne Rei sõnul loodab liit, et staadionile jõuavad lapsed, kel pole seni olnud võimalust suurt jalgpalli lähedalt oma silmaga näha ning kellele oleks staadionil oma lemmikutele kaasaelamine tõuge teha sporti. 

“Oleme endiselt seda meelt, et jalgpall on vahend ühiskonna positiivseks muutmiseks ja jalgpallikoondise mängu kui kogu rahva pidupäeva kaudu saab seda sõnumit võimendada. Suur aitäh Aitan Lapsi fondile, kes viis idee just nende lasteni, kellel on seda positiivset emotsiooni kõige rohkem tarvis,” ütles Rei.

Eesti - Põhja-Iirimaa EM-valikmäng peetakse 8. juunil Tallinnas A. Le Coq Arenal. Festivaliala, kus esineb Liis Lemsalu, avatakse kell 17, avavile kõlab kell 19.

Eesti inimesed on pandipakendi automaatide kaudu tehtud annetustega aidanud lastele positiivseid emotsioone luua juba kaheksa aastat. Annetuste abil on heategevusfond Aitan Lapsi saanud lapsi juhatada nii teatri, raamatute, muusika, kino kui ka kunsti juurde.

Tagasi üles
Back