Järgmiste päevade ilm tuleb soe, kuid vihmane
Riigi ilmateenistus hoiatab äikese eest

Suur rünksajupilv

FOTO: Lugeja pilt

Nädalavahetuseks prognoosib riigi ilmateenistus üsna sooja ilma, küll aga võib siin-seal vihma sadada. Järgmise nädala algus kulgeb sarnases rütmis. Tänaseks päevaks on riigi ilmateenistus aga üle Eesti äikesehoiatuse andnud.

Reedel areneb Läänemerel väike osatsüklon ja see liigub päeval üle Eesti itta. Mitmel pool sajab hoovihma, päeval on sadu tugevam mandril, on äikesest, rahet ja tugevaid tuulepuhanguid. Öösel puhub nõrk kagu ja lõunatuul, päeval pöördub tuul läänekaarde. Õhutemperatuur on öösel 15..20°C, päeval 17..24, ennelõunal Ida-Eestis kuni 27°C. °C.

Ilm reedel

FOTO: kuvatõmmis: ilmateenistus.ee

Laupäeval õhurõhk Läänemere ümbruses tõuseb. Öösel sajab Ida-Eestis veel vihma, on äikest, päeval on sajuvõimalus väga väike. Puhub valdavalt mõõdukas lääne- ja loodetuul. Õhutemperatuur on öösel 10..15, päeval 19..25°C.

Ilm laupäeval

FOTO: kuvatõmmis: ilmateenistus.ee

Pühapäev määrab ilma nõrgalt väljendunud kõrgrõhuhari ja on valdavalt sajuta, kuid öösel on mitmel pool udu. Tuul on muutliku suunaga ja nõrk. Õhutemperatuur on öösel 9..15°C, päeval 21..26°C, rannikul kohati paari kraadi võrra vähem.

Ilm pühapäeval

FOTO: kuvatõmmis: ilmateenistus.ee

Järgmise nädala esimeses pooles on ööd valdavalt sajuta, päeval sajab kohati hoovihma. Puhub nõrk või mõõdukas läänekaare tuul. Õhutemperatuur on öösel 11..16, päeval 18..24°C.

Tagasi üles