P, 2.04.2023

Kallisaba kontserdisuve avab Curly Strings

Järva Teataja
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
VILJANDI, EESTI, 23JUL15
Folk. Curly Strings. EMT ja Elioni Kaevumäe lava. Pildil Eeva Talsi.

ELMO RIIG/SAKALA
VILJANDI, EESTI, 23JUL15 Folk. Curly Strings. EMT ja Elioni Kaevumäe lava. Pildil Eeva Talsi. ELMO RIIG/SAKALA Foto: Elmo Riig / Sakala

2015. aasta suvel lükkas Albu vallas asuv Kallisaba puhkemaja käima kontsertide sarja, millega Järvamaa sai juurde täiesti uue kontserdipaiga. Kontsertide sari on Mägede küla maile suvede jooksul toonud mitmeid tuntud esinejaid. Kultuurinautlejad on Kallisabale oodatud ka eeloleval suvel.

«Vahepealsed säästuaastad on möödunud ning sel aastal üllatame teid taaskord kolme kontserdiga suve jooksul. Programm on tihe, meil saab käia pea iga kahe nädala tagant,» antakse Kallisaba puhkemaja oma Facebooki lehel teada. Sel aastal saab eestvedajate jaoks teoks nii mitu suurt unistust esinejate osas, keda eelmistel aastatel pikalt-pikalt «moositud» sai.

30. juunil jõuab Kallisaba õuele laulu- ja tantsupeo tuli, millest süüdatakse lõke ka puhkemaja õuel. Muusikalise meelelahutuse eest hoolitseb sel õhtul ansambel Curly Strings. 18. juulil astuvad Kallisaba Katla lavale Jaagup Kreem ja Ott Lepland.

1.augustil toimuval kontserdiõhtul on vaatajate -kuulajate ees aga Sandra ja Jalmar Vabarna.

Rohkemat teavet eesootavate sündmuste kohta leiab peatselt Kallisaba puhkemaja kodulehelt.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles