Rannajalgpallurid tegid Pärnus puhta töö

FOTO: Erakogu

Laupäeval Pärnus peetud Eesti rannajalgpalli esiliiga teine osavõistlus kulges kevadpealinna rannajalgpallurite taktikepi järgi.

BSC Türi meeskonna üks eestvedajatest Tanel Viljat ütles, et alagrupis said nad kaks ülekaalukat võitu ja ühe napi kaotuse. „Esimeses mängus Felliniga võitsime 7:1, teises mängus 5:1 Ärilaenu vastu ning kolmandas pidime vastu võtma 2:1 kaotuse All-Starsi vastu,“ täpsustas ta. „Nende mängudega kindlustasime koha poolfinaalis, kus vastaseks tuli Santeh. Alguses jäime kaotusseisu, aga nagu türikad ikka, siis ei lasknud keegi pead norgu ning tulime viimastel minutitel suurepärastest väravatest mängust võitjatena välja ning ees ootas finaal.“

Finaalis sai BSC Türi meeskond vastaseks juba alagrupist tuttava All-Starsi. Viljat sõnas, et ka nende vastu suutsid nad uuesti kaotusseisust välja tulla ning lõpetada normaalaeg 1:1 seisul. „Edasi ootas lisaaeg, mis väravaid juurde ei toonud ning mäng lõppes penaltitega meie kasuks 3:2,“ avaldas ta.

Peale teist etappi on BSC Türi meeskond esiliiga juht ka üldarvestuses. Mäletatavasti avaetapp lõppes meestele kokkuvõttes kolmanda kohaga.

„Päev täis emotsioone, jalgpalli, kohtunike sõimamist, vigastusi, üksteise peale karjumist, huumorit ning vihma ja päikest. See ongi rannajalgpall...,“ võttis laupäeva kokku Tanel Viljat.

FOTO: Erakogu

Päevakangelased olid: Kaur Koiduste, Mairo Astur, Rasmus Romandi, Mirko Jefanov, Jaan Lilleorg, Tanel Viljat, Roman Zarovski, Kristo Kiik, Veiko Koks, Ardo Klaasen, Raido Kangur, Andres Kars ja Andre Lõiv. Tänusõnad ütlesid asjaosalised edasi ka kõikidele nende poolehoidjatele.

Uuesti mängitakse esiliigas rannajalgpalli 20. juulil Pärnus. (JT)

Tagasi üles