Jooga suvetuur jõuab peagi Kirna mõisa

Kirna mõisas tuleb pop-up jooga suvetuur.

FOTO: Kirna mõis/Facebook

29. juulil saavad joogahuvilised osa südasuvisest pop-up jooga suvetuurist Kirna mõisas. Kirjapanek on juba alanud!

Pop-up jooga suvetuur teeb Eesti mõisatele ja lossidele tiiru peale ning kohe-kohe on järg Kirna mõisa käes.

Kohaletulijad saavad esmalt osa aktiivsemast vinyasa stiilist, kust arendatakse painduvust, tugevdatakse lihaseid ning treenitakse tasakaalu. Tunni teises pooles saab teha pikki yin venitusi ja hoida asendeid kauem, et lõdvestada lihaseid ning parandada kõõluste, liigeste ja sidekoe verevarustust.

Joogatunnis treenitakse meelt läbi keskendumise ja hetkes olemise. Mitmetel harjutustel on nii lihtsamaid kui keerulisemaid võimalusi.

Tund sobib neile, kes on varem joogaga tegelenud. Aga oodatud on ka uudistajad, kes soovivad esmakordselt midagi uut proovida. Joogas pole tähtis, mida oled eelnevalt teinud või missugune on sinu kehakuju. Jooga aktsepteerib inimest täpselt sellisena, nagu ta on. Selle jaoks on vaja ainult pühendumist ja kohalolu, kõik muu tuleb ajaga. Jooga mõjub hästi kehale, meelele ja hingele, pakkudes vaimset kosutust ning kehaliste pingete vabanemist.

Tunni viib läbi Ananda joogaklubi (pop-up jooga) õpetaja Kristi Kirss. Ta soovitas kõigil osaleda soovijail kaasa võtta joogamatt ja pleed ning selga panna mugavad riided. Tunnis osalemise tasu on vabatahtlik annetus.

Kõik, kes soovivad joogatunnis osaleda, peavad end eelnevalt kirja panema Kirna mõisa kodulehel. Facebookis loodud sündmuse juures sõnale «osalen» vajutanud, selleks paraku õigust ei saa.

Joogatund algab kell 18 ja kestab poolteist tundi. Kohtade arv on piiratud.

Lisainfo ja kirjapanek siin

Tagasi üles