Prügikoorem riivab linna servas silma

Paides Ruubassaare tee lähedusse maha kallatud prügi.

FOTO: Erakogu

Paidelased on nördinud, sest juba kuu algul tekkis ehitusjäätmete hunnik linna servas asuva Ruubassaare tee lõppu. Eriti absurdseks teeb sellise looduse reostamise asjaolu, et sugugi mitte kaugel prügi mahapaneku kohast asub Paide jäätmejaama ladustamisplats.

Facebooki portaali Märgatud Paides postitas üks linlane pildi, kus on näha, et terve koorma jagu prügi on lihtsalt maha kallatud.

Kirjeldatud põhjal viidi ehitusjäätmete hunnik kohta, mis asub Ruubassaare tee lõpus. Enne Mündi tänavale pööramist asub jalakäijate tee ääres pink ja sealt viiki tee kohta, kuhu prügi vastutustundetult maha pandi.

Nii Paide linnavalitsus kui ka postitaja pöördusid prügi mahapanija poole palvega prügi sealt viivitamatult ära koristada. Nad soovitasid jäätmed viia ladustamisplatsile, kus saab selle täiesti tasuta ära anda ning, mis asub sellest kohast vähem kui kilomeetri kaugusel.

Kui seda ei tehta, sekkuvad uurimisse kindlasti keskkonnainspektorid tehes prügi päritolu kindlaks ning siis selle loodusesse sokutaja enam kukrut kergendamata ei pääse.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles