Paide sai LHV pangaautomaadi

FOTO: Tiit Reinberg / Järva Teataja

LHV ja Luminori ühised sularahaautomaadid on tänaseks saanud uue seadistuse ja välimuse. Kõik 125 ühisvõrgu automaati on nüüd LHV panga klientidele tasuta kasutamiseks valmis. Nüüdsest saab sularaha väljavõtmiseks kasutada ka pangaautomaati Paide Kaubamajas.

„Avasime LHV Panga sularahaautomaatide võrgu neli aastat tagasi. Selle ajaga oleme paigutanud üle Eesti 25 automaati. LHV Panga klientide arv on selle ajaga kasvanud aga 2,5 korda ja jõudnud 180 000 kliendini. Sularahaautomaatide võrgu laiendamine muutus viimasel ajal üha vajalikumaks ja klientide poolt nõutumaks,“ rääkis LHV Panga juhatuse esimees Erki Kilu. „Kui tekkis võimalus vahetada ühisvõrgus välja Danske Bank, siis otsustasime kohe seda võimalust kasutada. Tänasest on meie klientidele avatud 100 täiendavat automaati ühisvõrgus. Kokku 125 sularahaautomaati katavad juba täielikult ära kogu Eesti.“

Lähiajal on plaanis täiendavalt analüüsida automaatide asukohti ja kasutatavust ning mõne automaadi ümbertõstmise kaudu võrgustikku veelgi laiendada.

LHV Panga klientidele kasutamiseks valmis automaatide info leiab LHV kodulehelt ja mobiilipangas. LHV pakub klientidele oma automaatides sularaha väljavõtmist tasuta. Summale, mis ületab 3000 eurot kuus, kehtib väljavõtmistasu 0,3% piirmäära ületavast summast. Sularaha sissemaksmine on LHV klientidele tasuta.

Kui varem sai kõiki LHV automaate kasutada nii raha välja võtmiseks kui ka sisse panemiseks, siis uute automaatide puhul tasub jälgida, mis võimalusi konkreetne masin pakub.

Tagasi üles