Verstoni finantsjuhina asus tööle Jarmo Liiver

Jarmo Liiver

FOTO: Arno Mikkor

2. septembrist alustas Eesti ühe suurema teedeehitusfirma Verstoni gruppi kuuluvate ettevõtete finantsjuhina tööd Jarmo Liiver, kes varasemalt töötas KredExi ettevõtlusdivisjoni juhina.

Verstoni gruppi kuuluvad teedeehitusfirma Verston Ehitus, üldehitusfirma Haart Ehitus ja rasketehnika rentimise ja haldamise rakenduse arendamisega tegelev idufirma InfraFly. Jarmo Liiveri roll finantsjuhina on grupi ettevõtete rahavoogude ja krediidipoliitika juhtimine, finantseerimine, aruandlus ja investeeringute analüüs. 

„Verstoni gruppi kuuluvad ettevõtted on viimastel aastatel teinud läbi kiire arengu. Usun, et rakendades enda varasemaid kogemusi pangandusest ning tegeledes ettevõtetele rahastamisvõimaluste leidmise ja loomisega, saan anda omapoolse panuse Verstoni ettevõtete hoogsa arengu jätkumisse,“ kommenteeris Liiver.

Verstoni grupi asutaja ja juhatuse liikme Veiko Veskimäe sõnul on grupi ettevõtted olnud viimastel aastatel kiires kasvus - nii hoonete kui ka teede- ja taristuehituse poolel on tööde portfelli lisandunud mitmeid väga keerukaid ja suuremahulisi projekte. „Kiire kasv ning soov tuua ehitusvaldkonda üldisemalt juurde mitmeid uuendusi, on tõstnud nõudmisi ka meie grupi finantsjuhile. Tänu olemasolevale kogemuspagasile ja selgele visioonile toob Jarmo Verstoni meeskonda kindlasti juurde olulist ja vajalikku lisaväärtust,“ selgitas Veskimäe.

Jarmo Liiver on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusküberneetika erialal. Enne KredExisse asumist on ta töötanud erinevatel ametikohtadel SEB Pangas ja Nordea Pangas.

Jarmo Liiver on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusküberneetika erialal. Enne KredExisse asumist on ta töötanud erinevatel ametikohtadel SEB Pangas ja Nordea Pangas.

Verston Ehitus OÜ on 2010. aastal Paides tegevust alustanud teedeehituse täisteenust pakkuv ettevõte, mis omab kaasaegset masinaparki ning mobiilset asfalditehast. Ligi saja töötajaga Verston Ehituse tuntuimad projektid on hetkel Tallinnas Reidi tee rajamine ja varasemalt Maarjamäe kommunismiohvrite memoriaali taristu ehitamine. Ettevõte panustab ühiskonda edasiviivatesse projektidesse ning toetab Kesk-Eesti jalgpalliklubi Paide Linnameeskond tegevust.

Haart Ehitus OÜ on 1998. aastal Paidest alguse saanud üldehitustöödega tegelev ettevõte, kus töötab ligikaudu 50 inimest. Haart Ehituse portfelli kuuluvad nii tööstus- ja laohooned, ühiskondlikud hooned kui ka elamud. Ettevõte toetab 2018. aastal loodud Paide Teatri tegevust.

InfraFly on 2017. aastal loodud idufirma, mis tegeleb ehitus- ja teetööde ettevõtetele mõeldud mobiilirakenduse arendusega.

Tagasi üles