Linnameeskond võttis saarlastelt võimsa võidu

Paide linnameeskond.
Paide linnameeskond. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Täna Kuressaare linnastaadionil mängitu Premium liiga kohtumises pani Paide linnameeskond teisel poolajal oma paremuse FC Kuressaare üle maksma ning seilas kodu poole 3:0 võiduga.

Mängu esimene pool ja osa teisestki kujunes sügisele omaselt kollaseks, sest kohtunik Karl Koppel viibutas kollaseid kaarte koguni kuuel korral vahelduva eduga nii Paide kui Kuressaare meestele.

Mängu 62. minutil õnnestus Ander Ott Valgel Karl Mööli hea sööt väravaks vormistada ning meeskond juhtima viia.

Saarlaste mäng kippus selle peale koost lagunema ning 75, minutil oli õnn vastaste väravavõrk sahisema panna ka Mikel Gurrutxaga Barruetabenal, kellele mängis võimaluse ette Martin Kase.

Minut hiljem sai õnnega pooleks värava kirja ka Andre Frolov, kes suutis pallile viskunud väravavahist mööda mängida. Värav sündis paidelaste oskuslikust ja kiirest vahelelõikest Kuressaare rünnaku algushetkel ning Yann Michael Yao heast söödust.

Paide linnameeskond on Premium liiga edetabelis endiselt Tallinna FC Flora ja Tallinna FCI Levadia järel kolmas.

TULEMUSED

Eesti jalgpalli-meistrivõistlused

Premium liiga: Paide linnameeskond – FC Kuressaare 3:0.

Esiliiga B: Paide linnameeskond U21 – Võru FC Helios 7:3.

II liiga: Paide linnameeskond III – Viimsi JK II 5:3.

III liiga: Koeru JK – Anija JK 2:3, Türi Ganvix – FC Järva-Jaani 3:0, Paide linnameeskond IV – FC Sillamäe +:-.

Naiste II liiga: Paide linnanaiskond – Pärnu JK Vaprus 1:12, Paide linnanaiskond – JK Narva Trans -:+.