Paidesse tuleb veel üks batuudihüppajate klubi

FOTO: Erakogu

Tarbja lasteaed-kool andis teada, et 19. septembril alustab nende spordihoones treeningute andmist MTÜ Biomechanics Group spordiklubi tütarfiliaal.

Spordiklubi Biomechanics Group on Tartus trampoliinvõimlemisega (batuudihüpped ja topelt-trampeti hüpped) tegelev spordiklubi, mis alustas tegevust aastal 1998 ja kuulub Eesti võimlemisliitu.

Klubi algusajast kuni tänaseni on batuudihüppe oskuse klubis omandanud üle mitmesaja lapse. Praegu on klubis ligi 70 trampoliinvõimlemise huvilist vanuses 4 kuni 20 aastat, keda juhendavad neli treenerit.

Klubi juhataja ja treener Sigrid Pedoson andis teada, et juba sel neljapäeval saab osaleda esimestel batuudihüpete treeningutel Tarbja spordihoones.

Treeningud hakkavad toimuma kaks korda nädalas. Rühm Klemtron esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 17. - 19. ning rühm Taevas esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 15 - 17.

Lisaks on soovijatel võimalik osaleda batuudi- ja topelt-trampetihüpete treeningutel Tartus reedeti ja laupäeviti.

Kõigil huvilistel on võimalik saada lisainfot telefonil 55 596 835 või e-maili teel info@trampoline.ee.

Septembrikuus on kõik treeningud Tarbjal tutvujatele tasuta. Kohtade arv on aga siiski piiratud ja oma tulekust on mõistlik eelnevalt teada anda.

Paides tegutseb batuudihüppe treeningutega juba aastaid ka Kati spordiklubi, kus saab samuti jätkuvalt treenida.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles