Türi ei võta septembris veel prügila aktsiate müügi peatamise otsust vastu

Väätsa Prügila

FOTO: Dmitri Kotjuh/Järva Teataja

Laupäevases lehes kirjutas Järva Teataja, et Türi vallavolikogu eelarve- ja arenduskomisjon otsustas esitada vallavolikogu järgmise neljapäeva (26.09) istungile eelnõu, tühistamaks juunis langetatud otsus panna müüki omavalitsusele kuuluvad 40 protsenti ASi Väätsa Prügila aktsiatest. Volikogu päevakorrast seda punkti otsustamiseks aga ei leia. 

AS Väätsa Prügila aktsiate müügiprotsessi teema on pandud päevakorras info alla, mis annab mõista, et otsust prügila aktsiate müügi kohta septembris ei langetata. 

Türi vallavolikogu ning eelarve- ja arenduskomisjoni esimees Andrus Eensoo ütles laupäevases lehes, et komisjon arutas prügila aktsiate müüki tund aega, enne kui häältega 6:2 otsustas panna volikogule ette loobuda aktsiate müügist. Kaalumisel oli ka variant aktsiate müüki jätkata.

Türi vallavolikogu liige Lauri Läänemets leiab enda Facebooki postituses, et prügila aktsiate müügi peatamise eelnõu kohta tuleks neljapäevasel istungil mingi otsus langetada, mitte niisama arutada. "Meenutan, et meelsust väljendabki volikogu hääletuse läbi," toonitas ta.

Tagasi üles
Back