Järvamaa otsib taas aasta isa

Järvamaa aasta isa 2018 Tormi Nugis

FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Järvamaa Omavalitsuste Liit, Naiskodukaitse Järva ringkond ja Kaitseliidu Järva Malev kuulutavad välja konkursi „Järvamaa aasta isa". Kandidaate väärika tiitliga tunnustamiseks saab esitada 1. novembrini.

Neljandat korda toimuva konkursi eesmärgiks on väärtustada tervet ja tugevat peret ning isa rolli perekonnas. Kandidaate võivad üles seada nii üksikisikud, omavalitsused kui ka organisatsioonid ja ettevõtted ehk teisisõnu kõik, kes on märganud häid ning eeskujulikke Järvamaa isasid keda tunnustada ning teistele eeskujuks tuua. Tunnustuse ja lugupidamisega käib kaasas ka gloobusekujuline sepistatud talisman, mis ka aastakümnete pärast laureaadile loodetavasti naerumuige näole toob ning meenutab tema ja tema tegude olulisust oma perekonna ja Järvamaa jaoks.

Taotlused, märgusõnaga „Aasta isa", palutakse saata 1. novembriks e-posti aadressile jol@jarva.ee. Taotluses märkida ära kandidaadi nimi, sünniaeg, elukoht, laste arv ja vanus ning vabas vormis kirjeldus ja põhjendus. Lisada ka taotluse esitaja nimi ning kontaktandmed.

Esimest korda valiti Järvamaa aasta isa 2015. aastal.

JÄRVAMAA AASTA ISA

2015 - Valeri Ivanov,

2016 - Reimo Kaasiku,

2017 - Marko Alev,

2018 - Tormi Nugis.

Tagasi üles