Noorsootöö tunnustuskonkurss "Aasta tähed" ootab kandidaate

Noorsootöö aasta tähed tunnustamisüritus

FOTO: A.H. Tammsaare muuseum Vargamäel

Järvamaa noorsootöö 2019. aasta tunnustuskonkurss "Aasta tähed" ootab kandidaate. Viimased viis aastat on Järvamaa noortekogu koos Järvamaa omavalitsuste liiduga (JOL) märganud Järvamaa noorsootöövaldkonnas tegutsevaid inimesi.

Tunnustuskonkursil "Aasta tähed" on kuus kategooriat: aktiivne noor, noorsootöötaja, aasta tegu või koostöö, noorte sõber, noorte pidur ja noortesõbralik kool. Esimese kahe kategooria parimad valib välja JOL. Võitjad saavad lisaks tunnustusele ka rahalise preemia. Teiste kategooriate parimad valib välja Järvamaa noortekogu. Esimest korda on võimalik Järvamaa kogukondadel oma koole märgata ja esitada nad noortesõbralikema kooli kategooriasse.

Kandidaate võivad esitada kõik, sealhulgas lastevanemad, noored ise ning asutused ja organisatsioonid.

Tunnustusettepanekuid võib esitada kuni 15. novembrini aadressil jarvamaa.noortekogu@gmail.com, kandidaatide esitamise vormi saab JOLi koduleheküljelt ja Järvamaa noortekogu Facebooki lehelt. Konkursi parimaid tunnustatakse Järvamaa noortekonverentsil "Minu elu" ja tunnustusüritusel "Aasta tähed" 5. detsembril Paide muusika- ja teatrimajas.

Tagasi üles
Back