Järvamaa aasta isa konkursil kasvatati väärt meeste arvu

Järvamaa aasta isa 2018 Tormi Nugis

FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Järvamaa Omavalitsuste Liit, Naiskodukaitse Järva ringkond ja Kaitseliidu Järva Malev kuulutavad välja konkursi „Järvamaa aasta isa". Kandidaate väärika tiitliga tunnustamiseks sai esitada reedeni. Võrreldes paari päeva taguse ajaga on nüüd kandidaate kaks korda rohkem. 

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Neljandat korda toimuva konkursi eesmärgiks on väärtustada tervet ja tugevat peret ning isa rolli perekonnas. Kandidaate võivad üles seada nii üksikisikud, omavalitsused kui ka organisatsioonid ja ettevõtted ehk teisisõnu kõik, kes on märganud häid ning eeskujulikke Järvamaa isasid keda tunnustada ning teistele eeskujuks tuua. Tunnustuse ja lugupidamisega käib kaasas ka gloobusekujuline sepistatud talisman, mis ka aastakümnete pärast laureaadile loodetavasti naerumuige näole toob ning meenutab tema ja tema tegude olulisust oma perekonna ja Järvamaa jaoks.

Eelmise nädala keskpaiga seisuga korraldajate sõnul 2019. aasta konkursile esitatud kaks isa. Viimastel päevadel tuli neid kolm veel juurde ehk Järvamaa aasta isa valitakse viiemehe seas. 

Tagasi üles