Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Triatleedid võtsid aasta kokku

Triatlon Paides FOTO: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Tartus toimunud pidulikul triatlonihooaja lõpetamisel selgusid tänavuse aasta Eesti parimad triatleedid, kelleks osutusid Kaidi Kivioja ja Henry Räppo. Parima treeneri auhind läks esmakordselt Margus Tammele.

Lisaks sportlastele tunnustati võistluste korraldajaid ja kohtunikke. Paidest pärit Ain-Alar Juhansoni tunnustati kõrgetasemeliste rahvusvaheliste võistluste korraldamise eest Eesti Olümpiakomitee tänukirjaga. 2019. aasta parimaks triatlonivõistluseks valiti IRONMAN Tallinn ja parimaks triatlonikohtunikuks Eero Raudsepp.

Triatlonihooaja pidulikul lõpetamisel avalikustati ka 2020. aasta võistluskalender. Rahvusvahelistest võistlustest on kalendris seekord olümpiadistantsi Euroopa meistrivõistlused Tartus, IRONMAN Otepää 70.3 ja täispikk IRONMAN Tallinn. Eesti meistrivõistlused toimuvad nii talitriatlonis, krosstriatlonis, triatlonis ja duatlonis, traditsioonile Eesti triatloni liidu karikasari korraldatakse taas kümneetapilisena, kusjuures mai lõpust leiab näiteks Türi triatloni. Korraldatakse see sprindidistantsidel ja karikavõistluste teise etapina. (JT)

Tagasi üles
Back