Kas mõnest neist Järvamaa lastest saab filmistaar?
Paides valit täna noori peaosalisi mängufilmi Tagurpidi torn

Mängufilmi Tagurpidi torn otsiti Järvamaalt 8-10aastasi lapsi. Üleskutse peale tuli täna muusika- ja teatrimajja 35 poissi ja tüdrukut.

FOTO: Urmas Glase

Täna tunglesid Paide muusika- ja tetrimaja proovisaalide ukse taga kümned lapsed ja neid julgustavad vanemad. Kõik need 35 üleskutsele reageerinud last soovivad järgmisel aastal mängida peaosas Stellar Filmi uues mängufilmis Tagurpidi torn.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Stellar Film otsib järgmise aasta kevadel ja suvel filmitavasse Jaak Kilmi mängufilmi “Tagurpidi torn” peaosalisi - poisse ja tüdrukuid vanuses 8-11 aastat ning täna vaadati üle Järvamaa lapsed. Näidelda soovijaid käis proovist läbi 35 last.

Väikeses unises alevikus veedavad kümneaastane Kristjan ja ta kamp oma suve lagunenud kolhoosikompleksis hullates. Ühel päeval kukub kompleksi valvur Elmar neid ära ajades sügavasse auku. Lapsed ei teata karistusehirmus sellest kellelegi ja nii jääb Elmar kamba pantvangiks ning ühiseks saladuseks. Kui vanamees august välja ronida püüdes end vigastab, tuleb Kristjanil langetada otsus, kas päästa Elmari elu või oma sõprus teistega.

Tagasi üles
Back