Väätsa jõuluaknad koguvad hoogsalt toetust

Väätsa vaateaken

FOTO: Dmitri Kotjuh

Maailmas ringi käies leiab jõulude ajal imeliselt dekoreeritud liikuvaid kaubamajade vaateaknaid, mis paeluvad nii lapsi kui ka täiskasvanuid. Et Eestis sama rõõmu pakkuda, paneb Väätsa kogukond seekord juba kolmandat korda Väätsa rahvamaja aknad liikuma omanäoliste leiutistega.

Kavas on dekoreerida 30 akent ja avada need kõigile vaatamiseks 3. detsembrist – 6. jaanuarini Väätsa rahvamajas.

Aknaid teeb kogukond: lasteaia- ja koolilapsed, eakate kodu elanikud, jahimehed, jalgrattamuuseum, taidlejad, sportlased ja kultuuriinimesed.

Akende tegemisse läheb palju rõõmu, entusiasmi ja puhtalt vabatahtlikke töötunde, kõiksugu kodus ja poes leiduvaid esemeid, kuid nagu alati, on lõplikuks lahenduseks vaja osta veel mõni mootor, valgusti, kena nukukleit, muinasjutumetsale murukate või liikumisandur. Leiutiste puhul ei tea enne tegema hakkamist kunagi, mis kõik sinna kulub.

Väätsa kogukond palub rahalist tuge, et kõik vaateaknad ikka võimalikult kaunid saaksid. Ühtlasi läheb annetaja nimi kirja Väätsa rahvamaja toetajate vaateaknale.

Väätsa vaateakendele saab rahalist tuge anda Hooandjas.

Tänaseks on Väätsa rahvamaja kaunistamiseks annetanud juba 70 inimest ning eesmärgiks seatud tuhandest eurost on kogutud 800 eurot.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles