Aastalõpupidu toob lavale põnevad artistid ja muusikud

Paide muusika- ja teatrimaja

FOTO: Dmitri Kotjuh

Tänavune aastalõpupidu Paide Muusika- ja Teatrimajas toob suurele lavale Utopia Entertainmenti tantsulavastuse, kolmeosalise revüülavastuse meremehe unistusest, igatsusest ja ihadest. See on loodud inspireeritult Lennusadama näitusest „Sex and the Sea“. Õhtule lisab suursugusust laulja ja artist Teele Viira, keda võib siin kohata uutes ning huvitavates rollides.

Tantsulavastuse vahel saab suurel laval näha ka tuntud mustkunstniku Kevinski etteastet. Kevinski ei ole lihtsalt tavaline mustkunstnik, vaid elukutseline elamuslooja, kelle eesmärk on pakkuda vaatajale tõeliselt unikaalset, inspireerivat ja elegantset maagilist kogemust. Esitusele tulevad nii tuntumad illusioonid, mida mustkunstnik etendab uues võtmes, kui ka trikid, mida enne pole nähtud. Unikaalne esinemisstiil ning lavakogemus on teinud Kevinski üheks ainulaadsemaks ja nõutumaks mustkunstnikuks Eestis. Peale lavalise etteaste trikitab Kevinski ka rahva seas, ilmudes ootamatutes kohtades – nii jätkub põnevust ja elevust kogu õhtuks.

Pärast lavaprogrammi jätkub pidu kammersaalis, kus tantsuks mängib Ska Faktor. Ska Faktor on bänd, kus kuus isemoodi inimest leidsid ühise keele, mida mõistavad peale nende enda ka kuulajad.

Kogu õhtu jooksul on võimalik end jäädvustada fotonurgas. Pildile mahub nii kahekesi kui ka pisut suurema seltskonnaga, et õhtust jääks vahva meenutus.

Alates südaööst tantsutab kammersaalis rahvast DJ Mihkel Eller.

Tagasi üles