Vaata kes on Järvamaa tublimad vabatahtlikud

Järvamaa tublimad kodanikualgatuses FOTO: Dmitri Kotjuh

Eile õhtul kuulutati Taikse rahvamajas Järvamaa vabaühenduste ja vabatahtlike tunnustusõhtul välja maakonna 2019. aasta tublimad vabatahtlikud ja vabaühendus. Kokku jagus tunnustust viies kategoorias.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Järvamaa aasta sädeinimeseks kuulutati Maarja Brause, kes tänukõnet pidades tunnistas, et on sõnatu ja lisas, et sel hetkel, kui mikrofon nina all, ei tohi sõnatu olla. "Kõige tähtsam inimene keda tänada on abikaasa Edgar, kes kõik hullused tegi kaasa või ma ise olin OTTi (otse tootjalt tarbijale - toim.) ja ta hoidis lapsi. Arstina pean oluliseks tehtud tervise-edendustööd ja Türi Perepesa, kus töötan. Veel tänan Katit (Nõlvakut toim.) ja Helitit (Seljamaad - toim.) ning eeskujut ja toetajat vallavanem Pipi-Liis Siemanni, kelleta ma ei saaks oma tööd nii hästi teha," ütles Järvamaa sädeinimene 2019.

"Sädeinimene võib olla meist ükskõik kes, inimene, kes ütleb välja oma mõtted. Türil sündis nii OTT. Ma olin paljude teiste mõtete juures ja mul oli aega, et midagi uut ära teha ja ellu viia," lausus Brause.

Tagasi üles
Back