Korvpalli esindusmeeskond pööras võrdse mängu enda kasuks

Anne Põder
Paide Viking Window (sinivalges) pidas koduses Paide E-Piima spordihallis maha närvesööva mängu. Foto: Germo Aabla

Eesti korvpalli meistrivõistluse Saku esiliiga mängude sarjas kohtus Paide Viking Window korvpallimeeskond eile õhtul Tallinnas Sõbra spordihoones Baltecoga ning võitis lisaajaga kohtumise 103:97.

Kohtumine kujunes võrdsete heitluseks, kuigi esimesel kahel veerandajal suutsid paidelased hoida siiski väikest ja kohati ka suuremat edumaad.

Mängu teises pooles said ka vastased hoo üles ning edasi kulges mäng heitlikult ning vikinglastel tuli välja rabeleda kaotusseisust. Viimasel veerandajal olid Paide mehed üle poole ajast tagaajaja rollis. Kui mängu lõpuni oli jäänud veidi vähem kui viis minutit, suutsid paidelased seisu viigistada 72:72.