E, 2.10.2023

Linnameeskond lõi uue mängijaga käed

Merit Männi
, reporter
Facebook
Comments
Foto: Heiki Laan

Järvamaa esindusklubi Paide Linnameeskond tegi 2020. aasta Premium liiga hooaja eel oma esimese täienduse, sõlmides kaheaastase lepingu poolkaitsja Joseph Salistega.

Lõppenud hooajal esindas Saliste laenulepingu alusel Narva Transi, osaledes 35 Premium liiga mängus (5 väravat + 9 resultatiivset söötu) ja tulles Evald Tipneri karikavõitjaks, vahendab Linnameeskond oma Facebooki lehel.

„On hea meel liituda meeskonnaga, millest peegeldus möödunud hooajal väga tugevat võitlusvaimu ja võidutahet. Hea kooslus kogenutest ja noorematest mängijatest, tugev treenerite tiim ja staff. Luban meeskonnale ja fännidele anda endast igas mängus maksimumi,“ kommenteeris Saliste ise.

Peatreener Vjatšeslav Zahovaiko sõnul on ta Josephit jälginud tükk aega. "Ta on hea ja huvitav mängija. Näen temas head täiendust, kes annab meeskonnale lisaimpulsi. Palju sõltub temast endast, kui juhendatav ning õppimishimuline ta saab olema. Josephis on olemas üüratu potentsiaal. Ma olen kindel, et temas on rohkemat, kui hetkel oleme näinud. Meie eesmärgiks on teda treenida nii, et temast saaks väga hea ja väga huvitav mängija. Joseph, tere tulemast!“

Aastatel 2014-2018 mängis Saliste oma senise koduklubi FC Flora ridades 107 Premium lii kohtumises, tulles Eesti meistriks Floraga nii 2015. kui 2017. aastal.

Eesti koondise debüüdi tegi Saliste 2017. aasta Okeaania turneel mängus Fidži vastu ning kokku on ta rahvuskoondist esindanud kolmel korral. U21 ja U19 koondiste mängude ja väravate saldo on vastavalt 12/1 ja 10/2.

Paide Linnameeskonnas hakkab Saliste kandma särginumbrit 29.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles