Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Regionaalmaasikad ootavad taas noppimist

FOTO: Urmas Glase

Rahandusministeerium ootab kuni 19. veebruarini kandidaate iga-aastasele regionaalauhindade konkursile. Parimatele kohalike algatuste eestvedajatele annavad traditsioonilise Regionaalmaasika auhinna üle peaminister ja riigihalduse minister.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Igal aastal antakse välja neli auhinda ning alates 2013. aastast, mil regionaalmaasika väljaandmist alustati, on Järvamaale toodud viiel aastal üks.

„Kui kodupiirkonnas on hea ja mugav elada, ei kiputa sellele väga mõtlema, et sageli on see nii tänu kellegi konkreetse jäägitule ning pühendunud panustamisele,“ nentis riigihalduse minister Jaak Aab. „Tihti märgatakse pigem kitsaskohtasid, mida tuleb paraku igalpool aeg-ajalt ette. Nii võivad varju jääda kohalikud head algatused ja ettevõtmised, mis piirkonna arengule tuult tiibadesse annavad või muudavad elu kodukülas või –linnas tuntavalt meeldivamaks. Mina kutsun üles just neid edulugusid kui kohalikke maasikaid enam märkama ja nende elluviimisse panustanud kohalikke kangelasi vääriliselt tunnustama.“

Tagasi üles
Back