Verston Ehituse juhatuse liikmeteks said Jarmo Liiver ja Ragnar Kangro

Fotol Ragnar Kangro ja Jarmo Liiver

FOTO: Andres Raudjalg

Alates 21. veebruarist kuuluvad Eesti ühe kiiremini kasvava teedeehitusfirma Verston Ehituse juhatuse liikmete hulka ettevõtte finantsjuht Jarmo Liiver ning eelarvejuht Ragnar Kangro. 

Verston Ehituse juhatuses on viis liiget, kuhu lisaks Liiverile ja Kangrole kuuluvad ka juhatuse esimees Veiko Veskimäe, ettevõtte kaasasutaja Erkko Saluste ja asfaldiosakonna juhataja Tarmo Lillsoo.

Verston Ehituse juhatuse esimehe Veiko Veskimäe sõnul on nii Verstoni viimaste aastate kiire kasv kui teedeehitusvaldkonna üldised arengud toonud kaasa vajaduse teha täiendusi ettevõtte juhtimises ja struktuuris: „Riigi plaanid teedeehituse rahastamises ja üldine majanduskeskkond, aga ka võrdlemisi tihe konkurentsiolukord ning turu killustatus nõuavad ehitusettevõtetelt tarku otsuseid, ettevaatavat plaani ja tugevat strateegiat selleks, et kasvada ning tagada stabiilne töökeskkond oma töötajatele.“

Verston Ehituse juhatuse esimehe Veiko Veskimäe sõnul on nii Verstoni viimaste aastate kiire kasv kui teedeehitusvaldkonna üldised arengud toonud kaasa vajaduse teha täiendusi ettevõtte juhtimises ja struktuuris.

„Ragnar Kangro oli üks Verstoni tööde juhtidest Reidi tee ehitusel ning andis suure panuse objekti edukasse valmimisse. Üks meie eesmärke ettevõttena on pakkuda oma töötajatele arenemisvõimalusi, märgata ja tunnustada nende panust. Käesoleva aasta algusest juhibki Ragnar Verstoni eelarveosakonda ning alates veebruarist on ta ka juhatuse liige,“ kommenteeris Veskimäe.

„Jarmo Liiver liitus Verstoniga möödunud aasta sügisel – finantsjuhina vastutab ta ettevõtte rahavoogude ja krediidipoliitika juhtimise, finantseerimise, aruandluse ja investeeringute eest. Lühikese ajaga on Jarmo toonud Verstonisse vajalikku värsket pilku ning mitmeid uuendusi, juhatuse liikmena on Jarmol veelgi enam võimalus kaasa rääkida ettevõtte arengu suunamisel ja õigete strateegiate valimisel,“ lisas Veskimäe. 

Verston Ehitus OÜ on 2010. aastal Paides tegevust alustanud teedeehituse täisteenust pakkuv ettevõte, mis omab kaasaegset masinaparki ning mobiilset asfalditehast. Ligi saja töötajaga Verston Ehituse tuntuimad projektid on näiteks Tallinnas Reidi tee rajamine ja Maarjamäe kommunismiohvrite memoriaali taristu ehitamine. Ettevõte panustab ühiskonda edasiviivatesse projektidesse ning toetab Kesk-Eesti jalgpalliklubi Paide Linnameeskond tegevust.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles