Meico Vettik alustas hooaega Euroopa paremikus

Meico Vettik sõitis Inglismaal raskete rajaoludega targalt ja tasakaalukalt ning jõudis Euroopa motokrossiparemikku. Foto: mxmania.eu

​Lõppenud nädalavahetusel toimus Inglismaal Matterley Basini krossirajal EMX125 klassi Euroopa meistrivõistluste esimene etapp. Ainsa eestlasena finaalsõitidesse pääsenud Meico Vettik tegi ilusa esituse ja teenis viienda koha.

Eesti mootorratta föderatsiooni andmetel lühendati laupäeval ilma tõttu Matterley Basinis võistluspäev, mis tähendas, et EMX125 klassi sõitjad said teha lühikese vabatreeningu ning minna seejärel kohe ajasõitu, mis omakorda otsustas finaalidesse pääsemise.

Võistlejad olid jaotatud kahte rühma ning seal tuli tulla 20 parima sisse, et põhisõitudesse pääseda. Ainsa eestlasena sai selle ülesandega hakkama Meico Vettik (KTM), kes sõitis teises rühmas välja kuuenda aja.