T, 30.05.2023

Kirisaare karu kipub kohalikuks staariks

Urmas Glase
Facebook Twitter
Comments
Lizanne Idavain ütles aasta tagasi kodulähedal mesitarude kallal tegutsenud mesikäpa kangelasteo kohta, et on ikka kõhe tunne laste Amanda (3) ja Vanessaga (6) õue minna, kui tead, et maja ümber hulgub ringi karu. Karu ragistamine mesitarude kallal kostis isegi tuppa ära.
Lizanne Idavain ütles aasta tagasi kodulähedal mesitarude kallal tegutsenud mesikäpa kangelasteo kohta, et on ikka kõhe tunne laste Amanda (3) ja Vanessaga (6) õue minna, kui tead, et maja ümber hulgub ringi karu. Karu ragistamine mesitarude kallal kostis isegi tuppa ära. Foto: Dmitri Kotjuh

Eelmisel nädalal Paide linnas Kirisaare külas mitmel päeval mesitarude kallal mütanud karu on kohalike seas üsna tuttav tegelane, sest inimesi ta eriti ei pelga. Pühapäeval poseeris üks päntajalg sealkandis looduspiltnikule, kuid ei saa kindlalt väita, et oli sama loom.

Pühapäeva hommikul murdis hunt Järva vallas Esnas lamba.

Keskkonnaameti Järva, Harju ja Rapla maakonda kureeriv jahinduse peaspetsialist Uno Treier sülitas esmaspäeval sündmuskohti üle vaatamas käies kolm korda üle õla ja ütles, et Kirisaares karu pahandused ja Esna lammas on tänavu Järvamaalt esimesed teada antud ulukikahjud.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles