Esiliiga liidrite heitluses pidi Paide alla vanduma

Urmas Glase

Pärast paarikuist mängupausi läksid täna Paide linnastaadionil esiliiga B 2. voorus vastamisi tabeli liidrid Paide Linnameeskond U21 ja Tartu jalgpalliklubi Welco. Kohtumisest väljus tulemusega 0:1 võitjana Welco.

Kell 16 alanud mängus avasid 31. mänguminutil skoori külalised, kui palli saatis väravasse Welco 16aastane poolkaitsja Miikal Roos. Selle tulemusega mäng ka lõppes.

Mängu 8. minutil teenis kollase kaardi vastaste poolkaitsja Andree Porila, kaks minutit hiljem kodumeeskonna kaitsja Kristjan Pelt.

Kaotus kukutas Paide Linnameeskonna U21 liidrikohalt esiliiga B tabelis neljandaks. Naistepäeval peetud liiga 1. voorus võitis Paide meeskond JK Tallinna Kalev U21 meeskonda 5:1 ja tõusis tabeli liidriks. Eriolukorra tõttu toimunud mänguseisakus püsis liidrini kuni tänaseni, mil liidripositsiooni hõivas Welco.

Paide Linnameeskonna U21 keskmine vanus on 19 aastat ja vastasel Tartu Welcol 21 aastat ja 10 kuud.

Järvamaa jalgpallimeeskondade tänaseid tulemusi

Täna kell 14 alanud mängus oli Türi Ganvix Türi linnastaadionil 3:0 üle Jõhvi FC Phoenixi meeskonnast. III liiga Ida piirkonna mängus lõid väravad Kristo Kiik, Robert Tupits ja Raido Kangur.

Samal ajal kohtusid III liiga Lõuna piirkona mängus Imavere ja Tartu Tammeka IV, kus Imavere pidi alles mängu teisel üleminutil alla vanduma ja vastu võtma 0:1 kaotuse. Vastaste poolelt skooris Ott Kangur.

Kahe mängu järel on Imavere oma piirkonnas ühe võiduga kuues ja Ganvix sama võitude arvuga neljas.