Sisukord
Uudised
Postimees

Kaks loodusfotograafi valisid Vereta Jahiks Järvamaa

2 min lugemist
  • Oli palju nurjumisi ja mõni väiksem õnnestumine
  • Ühel fotograafidel oli fotojahil ka karuga õnne
  • Tulemust saab parandada Vereta Jahi sügisesel jahil
  • Näitus Vereta Jahi parimatest töödest jõuab suure tõenäosusega ka Paidesse
Karu Järvamaal metssigade söögikohas jahinädalavahetuse viimasel õhtul kell 22.14. Tabamus on saavutatud varitsuse käigus. FOTO: Jarek Jõepera

Vereta Jahi mais olnud kevadisel fotovõistlusel valis 44st konkursil osalenust kaks – looduspiltnikud Ingmar Muusikus ja Jarek Jõepera – jahipaigaks Järvamaa.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Paidelane Ingmar Muusikus ütles, et seekordne Vereta Jaht läks üsna tavapäraselt. «Oli palju nurjumisi ja mõni väiksem õnnestumine. Läksin valel ajal ja vales suunas, käisin tühjas rabas,» lausus ta.

Muusikus liikus fotojahi nädalavahetusel Lõuna-Kõrvemaal, Albu ja Vargamäe kandis kuni Roosna-Allikuni. Muusikus sõnas, et helgem hetk oli siis, kui õhtul kaks noort põtra tulid ja vaatasid ühele poole ja teisele poole. Sai teha korraliku sessiooni ja häid kaksikportreesid. «Käravete all ajas suur sokk väiksemat oma territooriumilt ära ja nad liikusid täpselt minu auto poole. Enne minuni jõudmist jäi noorem sokk seisma, ähkis umbes kümme minutit nagu pikamaajooksja pärast distantsi läbimist,» lausus ta.

11.07.2020 15.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto