K, 7.12.2022

Kettagolfimäng tõi harrastajad rajale

Kuido Saarpuu
Kettagolfimäng tõi harrastajad rajale
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

3. juunil toimus Türil Järvamaa discgolfi seeriavõistluse esimene etapp, millest võttis osa 54 harrastajat. Kohale oli tulnud lausa nii palju inimesi, et korraldajatel tuli lisada rajale veel 2 korvi, mis tegid mängu veel huvitavamaks.

 

Eliitklassis võitis kindlalt Riho Rogov (-14), teine oli Raido Kangur (-11) ja kolmas Jüri Karus (-10). Edasijõudnute klassis tegid parimad tulemuse Carlis Rõkk ja Taavet Raasik (-7), kuid parema seeria mängis Rõkk. Kolmandal kohal oli lausa neli mängijat, kuid parima seeria tegi Rainel Paabo (-4). Harrastajate klassi lõpetasid -5'ga Joonas Roots ja Joonas Jäätma, kuid paremaks tunnistati Joonas Jäätma. Kolmanda kohaga pidi leppima Raido Verkmann (-4). Algajate grupis võitis Vadim Gritšenko (-1), teise koha sai Tarmo Link (+1) ja kolmas oli sama tulemusega Kaido Kuusik (+1).

CTP-mängu parimad olid Liisa Gritšenko ja Carlis Rõkk.

Loosiõnn naeratas sel korral Priit Punapardile, kes võitis kinkekaardi Elamusparki. Vadim Gritšenko võitis Discspordi kinkekaardi ja Reno Kangur võitis kinkekaardi massaaži Gritšenko Terviseteenused OÜ'sse.

Järgmistel etappidel jätkame loosiauhindade loosimist (kettad, kinkekaardid,kott, meened), et kõigil oleks võiduvõimalus. Peaauhinnaks on puhkusepakett, mis loositakse välja viimasel etapil. Järvamaa discgolfi seeriavõistluse teine etapp toimub juba 10. juunil kell 18.45 Aravetel. Sarjas on kokku kuus etappi. (JT)

Märksõnad
Tagasi üles