Sisukord
Järva Teataja
Paberleht

Spordihoone seinal jätkub veel toetaja logole ruumi

3 min lugemist
Türi põhikooli juurde rajatava spordihoone ehitus on jõudmas lõpusirgele. Hoone seinal leiab enne lindilõikamist loodetavasti koha ka mõne suurtoetaja logo. FOTO: Dmitri Kotjuh

Türi vallas ei leidu ilmselt inimest, keda peatselt valmiva Türi põhikooli hoone ja sinna juurde kuuluva spordihoone ehitus otseselt või kaudselt ei puudutaks, olgu siis kas maksumaksja või tulevase teenuste tarbijana.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kui koolihoone ehituse eelarve on üsna raamidesse seatud ja omavalitsus saab maja ehituseks omavahenditele lisaks ligi 5,2 miljonit toetust, siis spordihoone valmib ainult valla rahaga.

Türi abivallavanem Elari Hiis ütles, et kindlasti on valmiv spordihoone mitte lihtsalt hea, vaid väga hea paik, kus teha trenni ja pidada võistlusi. «Oleme üsna harjunud, et sportimispaikadel on lisaks kohale, kus see asub, nimi ka mõne ettevõtte järgi, kes selle paiga käigus hoidmisse enim panustab – näiteks on Tallinnas A. Le Coq Arena, Paides E-Piima spordihall ja Raplas Sadolini spordihoone,» lausus ta. «Loodame, et leidub ettevõte, kes tahaks oma nime näidata ka Türi spordihoone välisseinal ja kelle nime see maja kandma hakkab.»

13.06.2020 18.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto