Sisukord
Uudised
Postimees

Padeliväljak tuleb siiski

2 min lugemist
  • Hea hinnapakkumine tegi võimatu võimalikuks
  • Tenniseväljakute ehitus käib täie hooga
  • Padeliväljakule vajatakse vaid ehitajat
Paide tenniseväljakutel algasid eelmisel nädalal hoogsad tööd. Nüüd selgus, et suve lõpuks saab ehitada ka padeliväljaku. FOTO: Dmitri Kotjuh

Eelmisel nädalal eraldas Paide linnavalitsus lisaeelarvet vastu võttes raha ka ühe padeliväljaku rajamisele. Sel nädalal kuulutatakse ehitaja leidmiseks välja hange ning suve lõpuks peaks kogu kompleks kahe tennise- ja ühe padeliväljakuga linlasi rõõmustama.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Paide spordikeskuse juhatuse liige Erich Petrovits ütles, et viimases tennise- ja padeliväljakute projekteerimis- ja ehitushankes loobuti padeliväljakutest, sest eelmised hanked nurjusid, näidates ära, et 200 000 eurost kõigele kavandatule ei jätku. «Küll jäi padeliväljaku projekteerimine hankesse eesmärgiga, et kui kunagi raha juurde saadakse, on projekt juba olemas,» selgitas ta.

Seda, et raha leitakse nii ruttu, ei osanud Petrovits lootagi. «Selgus, et tenniseväljakute ehituseks ja projekteerimiseks tehti nii hea hinnapakkumine, et sealt jäi 26 800 eurot üle. Eelmisel nädalal kinnitas Paide linnavolikogu lisaeelarve, kus nähti padeliväljaku ehituseks ette veel 25 000 eurot,» täpsustas ta.

13.06.2020 18.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto