Linnameeskonna duubel teenis kindla võidu

Paide Linnameeskond rühib edukalt edasi igal rindel.
Paide Linnameeskond rühib edukalt edasi igal rindel. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Eesti jalgpalli meistrivõistluste esimeses liigas B-tugevusrühmas esindusmeeskonna duublina mängiv U21 saavutas eile Nõmme Kalju eakaaslaste üle kindla 3:0 võidu.

Suviselt kuumas ilmas toimunud mängus andis Paide esimese tormihoiatuse vastastele juba mängu 8. minutil, kui täpne oli Kevin Kauber.

Teisel poolajal jätkus kohtumine Paide taktikepi all. 50. minutil lõi Kristjan Pelt kastist palli lati alla ning üheksa minutit hiljem otsustas kohtumise Ander Ott Valge lähilöök.

Kaheksa vooru järel on Paide linnameeskond U21 tõusnud tabelis 15 punktiga kolmandale positsioonile. Tabeli teisest, JK Tallinna Kalev U21 meeskonnast lahutab punkt ja liidrist, Tartu JK Welcost neli punkti.

2. juulil võõrustab U21 Keila JK-d. Mäng linnastaadionil algab kell 18.30.