Sisukord
Uudised
Paberleht

Võõbu–Mäo neljarajalise tee ehitus läks lahti

3 min lugemist
  • Ehitus läheb maksma 58,7 miljonit eurot
  • Sel aastal tööd oluliselt liiklust ei häiri
  • Võõbu–Mäo lõigul kasutatakse uudset turba mass-stabiliseerimise tehnoloogiat
Maanteeameti peadirektor Priit Sauk (vasakult), majandus- ja taristuminister Taavi Aas ning GRK Infra tegevjuht Tarvi Kliimask käisid esmaspäeval Võõbu–Mäo tee ehituse algust vaatamas ning heitsid hiljem pilgu ka augustis avatavale Ardu–Võõbu trassile. FOTO: Dmitri Kotjuh

Juuni keskpaigas tehti algust Tallinna–Tartu maantee Võõbu–Mäo neljarajalise lõigu ehitusega. Esmaspäeval käisid majandus- ja taristuminister Taavi Aas, maanteeameti peadirektor Priit Sauk ja tee-ehitusfirma AS GRK Infra tegevjuht Tarvi Kliimask Järvamaal vaatamas, kuidas tee-ehitus edeneb.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Nii Ardu–Võõbu kui ka Võõbu–Mäo lõiku ehitava AS GRK Infra tegevjuht Tarvi Kliimask ütles, et ettevalmistused algasid juba enne jaanipäeva. Suuremahulised tööd läksid lahti 6. juulist objekti alguses Võõbu sõlmes ja Korba sillal. Samal ajal käib trassi koridoris kändude juurimine ja kaevetööd.

Kliimask märkis, et töid tehakse ühel ajal mitmes paigas, sest trass on 17 kilomeetrit pikk. Mäo-poolsesse otsa jõutakse ilmselt kõige viimasena.

04.07.2020 09.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto