L, 3.06.2023

MoeP.A.R.K toimub augustis

Järva Teataja
Facebook Twitter
Comments
MoeP.A.R.K. 2019
MoeP.A.R.K. 2019 Foto: MoeP.A.R.K./Facebook

21. märtsil pidi Paide muusika- ja teatrimajas toimuma moevõistlus MoeP.A.R.K 2020, kuid koroonapandeemia tõttu jäi ettevõtmine ära. Nüüd on teada, et moevõistlus tuleb augustis. 

MoeP.A.R.K. 2020 lõppvõistlusele pääsesid Britten Pärkson, Carmen Triini Tälli ja Adele Taska, Triinu Palmiste, Ketrin Päri, Hannabel Kaal, Natali Koppel, Elin Alunurm, Elina Klementi, Mia Põldots, Elina Pent, Hanna Liis Tänav, Katariina Haamer, Marta Lett ja Stella Liis Otspere, Margareta Schönberg, Chiara Cicetti, Liisa-Lota Jõeleht ja Hanna Milk, Jaagup Kaiv ja Uku Mart Rulli, Elisabeth Mägi, Joanne-Heleene Sõrmus, Ron-Jonas Verlin ja Valeria Karoman.

Lõppvõistlusel peaks nägema ka kolme järvalase loomingut. 

Üle-eestiline noorte moekonkurss MoeP.A.R.K. toimub juba 17. korda. Paidesse, muusika- ja teatrimajja koguneb 8. augustiks kl 17ks noorte moeloojate paremik.

Moe-showl tutvustatakse publikule kümmet uudset ja kordumatut rõivakollektsiooni. Tulemas on glamuuri ja värsket noortemoodi täis õhtu.

Parimad kollektsioonid selgitab välja žürii, kuhu kuuluvad veel salapäraseks jäävad isikud, kuid korraldajad kinnitavad, et nad on igapäevaselt seotud moe ja iluga.

Pealtvaatajatel on võimalik valida oma lemmik ning kõik külalised saavad end jäädvustada lasta MoeP.A.R.K.i fotoseina taustal.

MoeP.A.R.K. on üle-eestiline noorte moekonkurss, mille idee sai alguse 2003. aastal Paide gümnaasiumist.

Aastatel 2004 - 2006 toimus sündmus Paide gümnaasiumi moe-showna.

2007-2008 kandis sündmus nime Järvamaa koolinoorte moe-show.

Aastast 2009 on MoeP.A.R.K. üle-eestiline koolinoorte moekonkurss.

Aastast 2011 lisandus juurde uus vanuserühm - tudengid.

Aastast 2012 teeb MoeP.A.R.K. koostööd Eesti ühe suurima moeürituse, ERKI moeshowga.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles